ONTDEK DE SCHATTEN
NATUURLIJK VAN DE PARTIJ

De Kavel heeft vele pittoreske dorpjes, gelegen op heuvels en gebouwd van steen, die een ware lust voor het oog zijn. Onder hen, Saint-Cirq-Lapopie en Rocamadour ingedeeld bij de Mooiste Dorpen van Frankrijk, bieden een adembenemend uitzicht op de Kaveldal.

De Kavel staat ook bekend om zijn ongerepte natuur, met rivieren, bossen en groene valleien. De Célé-vallei, een zijrivier van de LotDe vallei van de Célé, een zijrivier van de Lot, biedt een prachtig landschap, met kalkstenen kliffen en turkooizen bronnen. U kunt de streek ook te voet, te paard of op de fiets verkennen langs de wandelpaden die het departement doorkruisen. Kom en ontdek onze camping in de Lot.

HET PERCEEL, EEN BESTEMMING
FAMILIE BIJ UITSTEK

De Kavel is een regio voor ontspanning en gastronomie. In de dorpen van de regio vindt u een groot aantal restaurants waar u de plaatselijke specialiteiten kunt proeven, zoals foie gras, gekonfijte eend of truffels. Een waar genoegen voor het hele gezin.

De afdeling van het lot is een ideale bestemming voor natuur- en cultuurliefhebbers. Het biedt een unieke mix van natuurlijke landschappen, historisch erfgoed en culturele festivals, waardoor het een ideale familievakantiebestemming is.

Reservering